Domov > výrobok > Dĺžka linky na
Kategória produktu

Vysokorýchlostné a vysokoúčinné elektrické stroje Presto, hydraulické, jednoduché nožnicové zdvíhacie stoly, vybavenie

Výrobná linka uplatniteľná na kovové valce rôznych špecifikácií. Odvinutím, vyrovnávaním a rezaním sa valcované dosky menia na ploché dosky požadovanej dĺžky a šírky. Obsahuje rozumné rozloženie, ľahkú manipuláciu a vysokú automatizáciu, linka sa používa na spracovanie / hot ...

Zaslať požiadavku

Podrobnosti o produkte

Výrobná linka uplatniteľná na kovové valce rôznych špecifikácií. Odvinutím, vyrovnávaním a rezaním sa valcované dosky menia na ploché dosky požadovanej dĺžky a šírky.

Vďaka rozumnému rozloženiu, ľahkej manipulácii a vysokej automatizácii sa linka používa na spracovanie / valcovanie za tepla plechov, dosiek z kremíkovej ocele, dosiek z nerezovej ocele, farebných dosiek, hliníkových dosiek a elektrolytických alebo potiahnutých kovových dosiek pri výrobe automobilov, kontajnerov, Spotrebičov, potravín, obalových materiálov a zväzovacích materiálov.


Naša továreň profesionálne vyrába zariadenia, ktoré robia dosky straigit, seitioning, rezanie, ako jednotky korekcie dokonca, longiludinally, rezanie, strihanie na plátky, a výrobné linky corrceting dokonca, stroj set kruhovej misky longituolinally cutting.Our vybavenie má veľa Rôzne čísla modelov.


Máte špeciálne potreby, ktoré vám môžu byť navrhnuté.
Kontaktujte nás pre bližšie informácie.


Wuxi Puxin Machinery Factory
Mob: 86-13951579100

Tel: 86-510-83208381
Fax: 86-510-83209882
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan, Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Webová stránka: http://www.Pxslitter.com

Vitajte na zakúpení našich vysokorýchlostných a vysoko výkonných presto elektrických hydraulických, jednoduchých nožnicových stôl, vybavenia. Ako jeden z popredných výrobcov v Číne a dodávateľov v tejto oblasti, ponúkame tiež prispôsobené služby s nízkou cenou. Bezplatne si môžete vychutnať naše kvalitné výrobky vyrobené v Číne. Pre cenové ponuky, uvítajte kontaktovať našu továreň.

Súvisiace produkty

Send your message to us

Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie