Domov > Noviny > Obsah
Kategória produktu

Analýza vývoja trhu Kaiping Machine v Číne

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: May 24, 2017

Na zahraničných cieľových investíciách na trhu vytvoriť výrobnú základňu mainframe na dosiahnutie lokalizácie montáže a výroby. Jasné priemyselné strategické umiestnenie, urýchliť integráciu podnikových zdrojov, kultivovať čínske podniky priemyslu na svetovej úrovni, kultivovať a podporovať čínsky strojársky priemysel silné podniky rozvíjať sa na svetovej úrovni čínsky strojársky priemysel podniky sú hlavnými cieľmi Číny kaiping stroj vývoj. Tradičný stroj Kaiping nemá absolútnu výhodu v konkurencii na trhu, jeho vybavenie už nemôže uspokojiť väčšinu dopytu po výrobe. Ak stroj Kaiping chce ďalší vývoj, musí zmeniť niektoré z nedostatkov súčasného vývoja.
V posledných rokoch spôsobila hospodárska kríza všeobecný pokles priemyslu v rôznych krajinách a naša vláda prijala zodpovedajúce opatrenia na stimuláciu domáceho priemyselného oživenia vrátane strojov Kaiping a ďalších priemyselných odvetví tiež aktívne hľadajú protiopatrenia, Poklesu priemyslu ako príležitosti pre rozvoj priemyslu sa pozrieť na, pokračovať, aby sa rozruch nad technickou modernizáciou výrobkov, spoliehajúc sa na technológie a technológie na získanie trhovej iniciatívy.
Na trhu používa veľa strojov Kaiping starý systém riadenia v prevádzke, je to ďaleko od súčasného rýchleho vývoja priemyslu, musíme zmeniť stroj Kaiping na starú tvár, používať pokročilé riadiace systémy, ako je Pokročilé elektrické snímače. Pretože starý systém riadenia stroja Kaiping pre prevádzku navíjacej hrany a riadenie materiálu má určité oneskorenie, bude mať vplyv na spracovanie a výrobu zariadení, čo ovplyvní účinnosť spracovania.

Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie