Domov > Noviny > Obsah
Kategória produktu

Smer vývoja rezanie stroj v Číne

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: May 24, 2017

Vzhľadom na trend vývoja trhu rezacieho stroja v Číne v súčasnosti možno vývoj smeru Slitter analyzovať z troch uhlov:
I. Automatické riadenie
V súčasnej dobe automatické úrovne rezanie stroj v našej krajine zostáva na nižšej úrovni, v porovnaní so zahraničnými rozvinutými krajinami, domáce rezacie stroje výrobcovia pri použití hĺbky rezacieho stroja zaostávajú ďaleko za nimi, a to najmä v riadiacom systéme a rezanie Štruktúra stroja a nedostatok organických materiálov v kombinácii štetca.
Po druhé, výroba presnosť
Výrobná presnosť je nedostatok výroby v Číne, výrobný proces je navyše nevýhodou výrobcov čínskych rezačov. Vieme, že výrobné stroje majú presné požiadavky na výrobu strojov, takže niektoré zariadenia potrebujú na spracovanie dielov CNC obrábacie stroje, najmä potrebu popularizovať používanie obrábacích centier tak, aby bola v podstate zaručená presnosť spracovania obrábacích strojov.
III. Racionalizácia štruktúry
Racionalizácia konštrukčného riešenia rezacieho stroja je veľmi dôležitá, preto by sme nemali slepú kopírovať zahraničné zariadenia alebo iných kolegov, mali by sme študovať štruktúru rámu z hľadiska výrobcov rezných strojov, navrhnúť rozumnejší drvič, Výskum a dizajn personalizované rezanie stroj, tak, že skóre rez rôznych materiálov v štruktúre podrobnejšie, a postupne sa zbaviť podniku Slitter Výskum a vývoj dizajnu a výrobný proces plagiátorstva jav.

Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie