Domov > Noviny > Obsah
Kategória produktu

Analýza na rôznych rozsahoch spracovania rôznych línií Kaipingu

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: May 24, 2017

Opis rozsahu rôznych línií Kaiping
Doska Kaiping Line sa špecializuje na spracovanie valcovaných zvitkov, všeobecné spracovateľské kapacity hrúbky 3 až 14 mm. Čoskoro doska Kaiping môže otvárať maximálnu šírku 1500 mm za tepla valcovanú cievku, vďaka zavedeniu širokej valcovej cievky za tepla sa v posledných rokoch spracovateľské centrum linky Kaiping valcované za tepla môže všeobecne otvárať zvitok za tepla valcovaný za horúca 2000 mm. Časť linky Kaiping s valcovaním za tepla má aj funkciu ostria.
Tenká tenkostenná veľká kaipingová línia všeobecne spracováva zvitkovú valcovaciu cievku s hrúbkou 0 mm. Rastlina Kaipingová linka všeobecne spracováva len maximálnu šírku zvitku 1300 mm za studena, ale pri širokom použití 1500 mm studenej valcovej cievky sa rýchlo obsadila spoločnosť Kaiping línia o šírke 1500 mm. Spracovateľská schopnosť línie Kaiping valcovaná za studena sa vyznačuje najmä aspektmi vyrovnávania, ochrany povrchu a lisovaním.
Precízny mikro plochý sa vo všeobecnosti vzťahuje na spracovanie maximálnej šírky 800 mm pod líniou Kaiping za studena valcovanú, s hrúbkou spracovania 0,3. A doska veľké topánky, spracováva hlavne vysoké požiadavky na valcovanie za studena, najmä na požiadavky na povrchovú ochranu, všeobecne vyššie, jej výrobky sú všeobecne otvorené listy, široko používané pri lisovaní, presné znižovanie atď. Kaiping zariadenia je najzákladnejšie zariadenia na spracovanie oceľových zvitkov, takže v podstate obrábacie centrá majú, Kaiping je veľmi zhotovením výkonu zariadenia spracovania, takže rozdiel vo výkone zariadení povedie k rozdielu v kvalite spracovania, ktorá pri spracovaní Vysoko dopytových produktov.
Rozdiel a vzťah medzi líniou Kaiping a vyrovnávacím strojom
Kaiping linka a vyrovnávacie stroje, to je trochu podobné, sú schopní hrať úlohu vyrovnanie alebo vyrovnanie. Len linka Kaiping má aj funkciu strihania, vyrovnávacia jednotka nie je.

Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie