Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Čo je automatické hydraulické decoiler?

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Nov 20, 2017

Neviem, či ste použili automatické hydraulické decoiler. Zariadenie poskytuje napätie pre oceľový pás. Jeho hlavné zložky patrí rack, hlavný hriadeľ, skladacie bubon, brzdové zariadenia a tak ďalej. Po prvé, rack zariadenia je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu cez sériu výroby, po žíhaní kvalitatívne liečby, môže zostať non-deformácie. Okrem toho neexistuje žiadny radiálne runout používa.

 

V súčasnej spoločnej skladacie bubon hydraulické automatické decoiler na trhu hlavne používa jazdec typu push-pull expanzia bubon formulár. Keďže je vybavený celkom tŕni, je možné zabezpečiť, aby increasign a znižovanie osovosť strane bubna. Zariadenie sa používa hlavne pre vyrovnanie plechu, a je bežne používaný v vyrovnávanie line oceľové platne, nerovnomerné dosky a iné spracovanie práce.

 

Brzdové zariadenie automatické hydraulické decoiler je zvýraznená Pneumatické brzdové montáž. A používateľa môžete upraviť brzdná sila podľa skutočných potrieb používania. Napríklad, keď prestanete, môžu brzdiť keď jazdíte, takže môžete nielen zabezpečiť pohotovostný režim a zaviesť štát nebude voľná, nedošlo k poškriabaniu povrchu pri uvoľňovaní roll. Okrem toho zariadenie možno tiež spolupracovať s odvíjacie, vyrovnávanie, strihanie výrobnej linky a iné list výrobky výrobnej linky. Napríklad, používa sa do strojov, oceľové konštrukcie, vozidiel, kovových výrobkov a dekorácie industries.

 

Takže, čo je tŕň štruktúra automatické hydraulické decoiler? Navijak komponentu zariadenia je zvyčajne pridaný do nominálny priemer ďalšie štyri odvetvia dosky. Okrem toho na konci hriadeľa valcov je spojený s rotačný valec. Olej valec piestnice disky na konci predný koniec štyroch - OS OS posuvné, podmieňujúcich sektora platne radiálne zmrštenia.

 

Ak chcete zvýšiť stabilitu na valci, v dizajne, môžete nastaviť podporu arm zariadenia v prednej časti navijak hydraulický automatické decoiler. Teda keď oceľových zvitkov na valci, oporného ramena je riadený prostredníctvom olej vojne, ktorá nespôsobí akýkoľvek nepriaznivý vplyv na oceľových zvitkov.

 

http://www.pxslitter.com/


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie