Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Súhrn kľúčových bodov pre bezpečnú prevádzku rezacieho stroja z plechu

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Nov 25, 2017

Rezací stroj z plechu môže používateľom v skutočnej práci poskytnúť veľkú pomoc. Pri prevádzke zariadenia je však potrebné dodržiavať aj príslušné postupy a požiadavky. Za normálnych okolností môže byť stroj na rezanie plechu prevádzaný a udržiavaný iba po odbornom výcviku a skúške.

Zároveň by mali všetci zamestnanci, ktorí sa podieľajú na používaní a riadení, kontrole a údržbe rozrezávacieho stroja na plechy, dôkladne prečítať pokyny a poznámky o používaní zariadenia vopred. Ako prevádzkovateľ majú zamestnanci zodpovednosť za udržiavanie bežnej prevádzky zariadenia. Takže ak existujú abnormálne problémy, musí včas oznámiť príslušnému personálu.

Prevádzkovateľ by mal tiež zabezpečiť, aby bolo zariadenie na rezanie plechu a pracovné prostredie čisté. Nemali by sa hromadiť žiadne drobnosti. Funkcie bezpečnostných zariadení na stroji sa nemôžu bez povolenia meniť, demontovať alebo ukončiť, alebo odstrániť časť krytu stroja tak, aby sa časť operačného systému vystavila, aby sa predišlo náhodným nehodám.

Preto počas dennej práce personál musí tiež urobiť príslušné bezpečnostné opatrenia vopred. Pred otvorením rozrezávacieho zariadenia z plechu nezabudnite skontrolovať zariadenie a ochranný kryt pred zapnutím zariadenia. Počas prevádzky zariadenia nečistite, neopravujte a nepoškodzujte.

Počas prevádzky rezacieho stroja z plechu, ak sa vyskytne akýkoľvek nezvyčajný jav, zamestnanci na mieste by mali prvýkrát stlačiť tlačidlo núdzového zastavenia, aby zastavili prevádzku. Upozorňujeme, že pri prevádzke kladenia upínacej hlavy valca, vykladacieho zariadenia a zovretia tenkého filmu by mala byť obzvlášť opatrná, aby sa zabránilo nehodám zranenia.

Vzhľadom na štruktúru obsahuje rezací stroj z plechu najmä päť častí, a to odvíjacie zariadenie, rozrezávací systém, navíjacie zariadenie, mechanický pohon a elektrický systém. Počas prevádzky je špecifická rýchlosť rezania riadená hlavne obsluhou.

http://www.pxslitter.com/

Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie