Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Údržba hydraulického zdvíhacieho stola

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 04, 2017

V súčasnej oblasti výroby často zahŕňa dopravu tovaru a iné otázky. Pri preprave rôznych tovarov sa často používajú pomocné nástroje na nakladanie a vykladanie tovaru. Napríklad pri preprave tovaru je možné použiť naftový vysokozdvižný vozík a pri nakladaní a vykladaní pevného tovaru sa zvyčajne používa hydraulický zdvíhací stôl a iné vybavenie.

Preto pri nakladaní a vykladaní mnohých pevných predmetov nám môže použitie hydraulického zdvíhacieho stola priniesť veľa pohodlia. Zariadenie je poháňané hlavne elektrickou energiou a zdvihnuté hydraulickým systémom. Preto sa pri skutočnej prevádzke treba vyhnúť nepravidelnému chodu, aby ste neovplyvnili bežnú prevádzku.

Okrem bežnej prevádzky, pri každodennom používaní, personál musí tiež dodržiavať príslušnú údržbu. Hlavným princípom je najprv venovať prevenciu a zariadenie by malo byť opravené alebo napravené včas pred neúspechom. To môže účinne predĺžiť životnosť hydraulického zdvíhacieho stola.

Pri každodennej údržbe je potrebné venovať pozornosť čisteniu a kontrole hydraulického zdvíhacieho stola, aby sa zabezpečilo, že sú komponenty neporušené. Počas týždňovej kontroly je hlavným cieľom skontrolovať situáciu každého spojenia na lanovke. Súčasne skontrolujte tesniacu časť, aby ste predišli problémom s únikom.

Pri čistiacom ošetrení hlavne vyčistite kľúčové komponenty hydraulického zdvíhacieho stola, ako je zdvíhací stojan, nožnicový drôt, valček a olejový valec, aby sa predišlo prachu a drobným vplyvom na normálnu prácu. Pokiaľ ide o výmenu hydraulického oleja, odporúča sa vymeniť každé tri mesiace. Ak je frekvencia nízka, náhradný cyklus sa môže podľa toho rozšíriť.

Treba poznamenať, že pri skutočnom používaní hydraulického zdvíhacieho stola musíme venovať pozornosť zachovaniu rovnováhy tovaru a udržať stôl stúpajúci pri jednotnej rýchlosti čo najviac. Ak sa objaví väčší problém s poruchou, operácia by mala byť ihneď zastavená a čo najrýchlejšie ju opraviť profesionálny personál.

http://www.pxslitter.com


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie