Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Hlavné zloženie a výhody aplikácie CNC reznej dĺžky

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 02, 2017

Linka na rezanie CNC je tiež druhom obrábacieho stroja. Nie je to len bezpečné a spoľahlivé, ale aj ľahko ovládateľné, takže je zvýhodnená väčšinou užívateľov. Analýza z jej zloženia zahŕňa hlavne telo, počítačový jediný čip, kŕmnu tabuľku atď. Telo stroja CNC reznej dĺžky je vybavené tlačidlom CNC a horný a spodný podávací valec je inštalovaný na telese stroja.

Navyše, vo vnútri CNC reznej dĺžky, ktorá je tiež vybavená posuvným krokovacím motorom. Táto časť je hlavne spojená s prevodom valčekov. Strana karosérie je vybavená rámom rezov, horná fréza je inštalovaná na ráme frézy, hlavne poháňaná strihacím krokovým motorom a môže sa pohybovať hore a dole s rámom frézy. Okrem toho je karoséria inštalovaná aj s nižšou frézou.

V porovnaní s inými podobnými zariadeniami má CNC rezacia dĺžka značný pokrok v mnohých aspektoch. Napríklad, keď je horná fréza poháňaná stupňovitým motorom, môže sa zlepšiť presnosť polohovania horného nožom a počiatočný krútiaci moment krokového motora je veľký a rýchlosť strihu a hĺbka strihacieho stroja sa dajú voľne nastaviť ,

Zároveň sa výrazne zlepšila kontrola celého systému. Je to preto, že CNC riadka reznej dĺžky v počítačovej jednočipovej ovládacej presnosti je vysoká, čo môže zabezpečiť stabilnú a spoľahlivú prevádzku zariadenia. Z tohto dôvodu bude výrobok v praktickej aplikácii nevyhnutne prinášať pozitívne účinky na rezný pás a rezné hadice v elektronickom a elektrotechnickom priemysle.

Pre používateľov má CNC strihová dĺžka nielen stabilný a spoľahlivý výkon, ale tiež výrazne zjednodušuje prevádzkový proces, zvyšuje efektívnosť výroby, prevádzku a údržbu je jednoduchšia.

Celkovo možno povedať, že použitie CNC strihovej dĺžky môže nielen pomôcť výrobcom zlepšiť efektívnosť výroby, ale tiež zabezpečiť kvalitu výrobkov pri súčasnom znížení výrobných nákladov. Týmto spôsobom sa výrazne zlepší konkurencieschopnosť podnikov na trhu.

http://www.pxslitter.com/


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie