Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Zdvíhacie požiadavky na stabilitu výkonu a súčasť kombinácie Hydraulické zdvíhacie plošiny

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Oct 30, 2017

Hydraulické zdvíhacie plošina je multifunkčný zdvíhanie a vykladacie stroje. Výška zdvihu zariadenia sa môže pohybovať od 1 meter až 30 metrov. Hydraulické zdvíhacie platformy môžete tiež prispôsobiť spĺňali osobitné špecifikácie podľa požiadaviek používateľa. Hydraulické zdvíhacie plošina možno pre výškový činnosti a údržby v továrni, automatický sklad, parkovanie, logistika, elektriny, prevádzku ropných.

Zdvíhacieho zariadenia, Hydraulické zdvíhacie plošiny je hlavne riadený hydraulický tlak, tak to bude len Hydraulické zdvíhacie plošina. V nákupného procesu, využitie rozsah, miera využitia, prevádzkové frekvencie a menovitej hmotnosti podniku treba zvážiť.

Hydraulické zdvíhacie plošina vyberie na pracovnej úrovni Výťah-platforma, ktorá je vhodná pre jednotky prevádzkové požiadavky. Podľa montovať technické parametre, vykonáva prieskum trhu. Pri výbere dodávateľov, Prvou podmienkou je zistiť dôveryhodnosť výrobcov a potom popredajný servis kapacity. Tak dlho, ako kvalita výrobku je dobrá, výkon je vynikajúci, bezpečnostné zariadenie je kompletný, zdvíhanie platformu za rozumnú cenu, zdvíhajúcej platne môžu byť zvolené.

Hydraulické zdvíhacie plošina je akousi zdvíhacie zariadenia s dobrú stabilitu a široký sortiment. Hydraulické zdvíhacie plošina sa používa hlavne na výrobnej linke výškový rozdiel medzi dodaním tovaru, materiálu line, offline, upraviť výšku obrobku pri montáži obrobku, platobné off podávač na vysokej.

Správny výber všetky druhy konfigurácie v hydraulických zdvižná plošina, funkcia zdvíhacie plošina v maximálnej hodnote, môžete získať najlepšie použiť efekt. voliteľné Konfigurácia pevných zdvíhacích plošín má umelé hydraulické, pokles list, ktorá vyhovuje lap s okolitými zariadenie, bezpečné strip kontakty, ktoré môžu zabrániť
zabrániť valcovanie noha, organ typ bezpečnosť ochrany a tak ďalej.


Wuxi Puxin stroje Factory

Kontakt: Peijun Guo

Mob: +86-13951579100

Tel: +86-510-83208381

Fax: +86-510-83209882

Pridať: 76# Qianluo zaťaženie, Huishan District, Wuxi, Nemecko

E-mail:wxpx0510@163.com

Webová stránka:http://www.pxslitter.com


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie