Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Štruktúra a charakteristika CNC rozrezávacej jednotky

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Jan 15, 2018

CNC rezacia jednotka, ktorá sa používa hlavne na pozdĺžne rezanie kovových materiálov, ako je plech, pás a kliník z kremíkovej ocele. Technické parametre tejto jednotky sú: hrúbka materiálu, šírka a hmotnosť odvíjania, odvíjanie vnútorného i vonkajšieho priemeru, priemer vinutia, rozdelenie paralelnej chyby, chyba reznej šírky, režim regulácie rýchlosti, rýchlosť a celkový výkon a plocha zariadenia. , To sú všetky dôležité parametre, preto sú nepostrádateľné.

Okrem toho je jednotka plne hydraulický pohon a rozdeľovač plynu. V prevádzke sa používa ovládanie PLC, takže sa automaticky spustí a automaticky nastaví šírku rezu tak, aby bola vhodná.

Funkcie CNC rozrezávania sú nasledujúce:

(1) Pri rezaní sa vykonajú dve úlohy zmeny nástroja a rezanie riadkov bez demontáže hriadeľa rezača. V dôsledku toho je automatizácia zariadenia vysoko automatizovaná a ľahko ovládateľná, s väčšími hodnotami pri šmykovej rýchlosti.

(2) Znížiť suroviny vo vertikálnej polohe, aby sa dosiahla požadovaná šírka rôznych hotových výrobkov a môže sa použiť ako proces prípravy niektorých polotovarov. Okrem toho, použitie rôznych nástrojov, môžu byť rôzne materiály z neželezných kovov pre rezanie. Pretože CNC rozrezávacia jednotka je určená na automatickú prevádzku, preto je možné zaručiť efektívnosť zariadenia.

http://www.pxslitter.com/


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie