Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Štruktúrne charakteristiky oceľového svietidla

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 28, 2017

Oceľové lišty sú bežne používané oceľové rezacie zariadenia, v porovnaní s predchádzajúcimi rezacími zariadeniami je možné použiť nielen programovateľný dizajn, podľa povahy cievky automaticky prepína režim výrobných liniek tak, aby sa dosiahlo zlepšenie výroby účinnosť a zníženie frekvencie úloh údržby zariadení,

A stroj na rezanie oceľových valcov môže tiež používať jednodielny základ a samostatnú prenosovú konštrukciu, prispievať k účinnejšiemu zlepšeniu tuhosti mechanickej konštrukcie a zároveň k znižovaniu amplitúdy vibrácií rezných kotúčov, čím sa zlepšuje kvalita rezania cievky. Za normálnych okolností sa cievka Slitter používa v spojení s odvíjačom a navíjačom a tieto typy jednotiek rozširujú a kontraktujú hydraulický valec s jedným kusom, nízkou mierou poruchy.

Nielen to, že hlavný hriadeľ rezacieho stroja je tiež vybavený vysoko účinnou kombináciou brzdovej kotúčovej brzdy, ktorý je nastavený tlakovým okruhom a automaticky zaisťuje okamžité napätie brzdenia za určitých podmienok, aby sa zabránilo tomu, že oceľová cievka od uvoľnenia nehody. Konkrétnejšie pracuje automaticky s výrobnými linkami na zvýšenie produktivity.

Presnosť amplitúdy referenčnej roviny hriadeľa rezacieho nástroja cievky je menšia ako 0,006 mm, môže lepšie predĺžiť životnosť nástroja a zabezpečiť presnosť výrobku; v kombinácii s dobrou flexibilitou, vysoká koeficient trenia vlny plsť tkaniny ako rovná tlmiacu štruktúru tlakového napätia na zabezpečenie plynulého chodu výroby zariadení.

V celom oceľovom stroji na delenie valcov oddeľuje a zatlačí teleso tak, aby bolo možné prijať tekutinu, aby bolo možné ladiť kombináciu spätného tlaku, aby sa stabilizoval tlak, zvýšil sa automaticky pri zvyšovaní priemeru cievky a vždy oceľová cievka , nielenže môže zlepšiť navíjanie hotového výrobku Blízkosť, ale tiež zabezpečiť kvalitu rezania.

http://www.pxslitter.com/


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie