Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Bezpečnostné opatrenia pri používaní a údržbe rozdeľovacieho vedenia hydraulickej tlakovej oceľovej cievky

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Nov 16, 2017

Pri používaní hydraulickej tlakovej oceľovej rúrky ako užívateľa musíme venovať pozornosť niektorým problémom. Vo všeobecnosti sú hlavné body pozornosti pre rozdeľovaciu linku hydraulického tlaku oceľových zvitkov zhrnuté do štyroch bodov. Prvým bodom je, že napätie, prúd a hydraulický ekvivalent by sa mali pred spustením skontrolovať a zabezpečiť správne a stabilné. Druhým bodom je, že musíte informovať príslušného personálu ešte pred spustením zariadenia.

Po tretie, počas používania hydraulickej tlakovej oceľovej rúrky musí zamestnanci venovať pozornosť bezpečnosti a nesmú sa dotýkať materiálov v prevádzke ručne podľa vlastného uváženia, aby sa zabránilo zraneniu. Po štvrté, počas prevádzky by sme mali venovať pozornosť údržbe, aby sme zaistili stabilitu a normálnu prevádzku zariadenia. V skutočnosti, okrem tohto obsahu, v každodennej práci musíme tiež robiť dobrú údržbu.

Napríklad, pred začatím výrobných prác, zamestnanci musia starostlivo skontrolovať hlavné časti hydraulickej tlakovej oceľovej rúrky a zabezpečiť, aby bola normálna. Dbajte na plnenie mazacieho oleja, aby sa zabezpečilo dobré mazanie. V súhrne možno zhrnúť tieto body:

1. Pravidelné čistenie a kontrolu komponentov hydraulickej tlakovej oceľovej rúrky by sa mali vykonávať pravidelne, aby sa eliminovali skryté nebezpečenstvá.

2. Pretože hydraulická tlaková oceľová linka na rezanie oceľových plechov používa predovšetkým rezací mechanizmus a priečnu rezaciu jednotku na dokončenie výrobných prác, mal by byť vybraný vhodný pozdĺžny nôž a priečny rezací nôž.

3. Denná údržba rozdeľovacieho potrubia hydraulickej tlakovej ocele musí byť vykonaná dobre. Udržiavajte zariadenie a prostredie zariadenia čisté a zabezpečte, aby boli pohyblivé časti zariadenia v dobrom stave.

4. Prevádzkové časti hydraulickej tlakovej oceľovej rúrky by mali byť pravidelne kontrolované, pričom je potrebné venovať osobitnú pozornosť podmienkam opotrebenia rôznych zraniteľných častí. Mala by sa pravidelne upravovať a meniť pravidelne, aby sa dosiahol cieľ dlhodobej stabilnej prevádzky.


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie