Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Hydraulické rozdelenie šnúry z hliníkovej ocele

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 21, 2017

Aby sme zabezpečili kvalitu vybavenia výrobnej linky, musíme venovať pozornosť inšpekcii a akceptácii práce hydraulickej hliníkovej oceľovej ocele. Ako užívateľ by sme mali dokončiť statickú presnosť skúšky hydraulickej oceľovej oceľovej línie s výrobcom zariadenia. Ak je kvalifikovaný prípad ďalej akceptovaný.

Môže použiť štvorcový pól na predbežné meranie rozdielu medzi ramenami dvoch náprav v reznej čiare hydraulickej hliníkovej cievky. Po poznaní odchýlky vyberajte dva tenké krúžky z dodaného tenkého krúžku, urobte ich rozdiel rovnajúcemu sa tejto odchýlke a potom namontujte na tŕň, aby ste túto odchýlku vyrovnali.

Týmto spôsobom má hydraulická hliníková oceľová línia rezanie línie podmienky na dokončenie prvej medzery rezanie, rezanie poznať prvá medzera v budúcnosti, keď všetky rezanie základ, musí byť zopakované, presne určiť dva tenké krúžky Rozdiel je presný ; v súlade so štandardným prípadom môžu byť dve súpravy tenkého prstenca pevné.

Vyššie uvedená základná akceptácia hydraulickej hliníkovej oceľovej oceľovej línie môže byť uvedená do štádia uvedenia do prevádzky a skúšobnej výroby. Náradie a náradie potrebné na ladenie hydraulickej drôtenej hliníkovej cievky musí byť striktne v súlade so špecifikáciami Vybavené číslo, ale musí venovať pozornosť bezpečnosti.

Hydraulické lamely na rezanie hliníkovej cievky, musíme absolútne zaistiť nože a ďalšie nástroje na oboch stranách čistenia, pretože akékoľvek odpadky, prach, mastné vlákno vážne ovplyvnia presnosť rezania; ak je to potrebné, potom umyte benzínom, aplikujte olej a nainštalujte nôž.

http://www.pxslitter.com/


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie