Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Kompaktná inštalácia kovového rezacieho stroja

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 16, 2017

Kompaktný kovový rezací stroj je zariadenie na rezanie kovových materiálov vďaka svojej kompaktnej štruktúre, takže nielen malá stopa, ale aj ľahká inštalácia. Ale či ide o inštaláciu zariadenia alebo o jeho uvedenie do prevádzky, je kompaktný kovový rezací stroj vybavený tak, aby spĺňal všetky aspekty svojich požiadaviek.

Aby sa zaistilo presné umiestnenie kompaktného kovového rezacieho stroja na základe vyššie uvedeného, ​​musí byť referenčná čiara inštalovaná podľa nastavenej stredovej vlajky po zdvihnutí zariadenia na mieste. Referenčná čiara by mala byť zavesená na rám linky na nastavenie a zarovnávaná s kladivom Stredový bod; by mali byť počas používania pravidelne opätovne použité, aby sa zabránilo posunutiu drôtu.

Po druhé je potrebné upraviť aj výšku kompaktného kovového rezacieho stroja. Hlavná pracovná plocha zariadenia by sa mala vybrať ako referenčný alebo merací referenčný povrch merania. Na základe trvalého referenčného bodu by mal byť v blízkosti zariadenia nastavený pomocný odkaz, aby sa uľahčila inštalácia zariadenia.

Upravené parametre, ako aj kompaktnosť kovového pásu a vertikality, pracovný povrch zariadenia alebo montáž spojovacieho povrchu, môžete priamo merať úroveň hladiny; a inštalácia jednotlivých častí môže byť vyrovnaná.

Vertikálne nastavenie kompaktného kovového rezacieho stroja môže prijať metódu merania závesného oceľového drôtu, nastaviť drôtový rám nad zariadením a zavesiť oceľový drôt na vrch a drôtové kladivo na spodnom konci. Aby sa zabránilo kolísaniu drôtového kladivu, aby boli namerané údaje presné, drôtové kladivo by malo byť umiestnené v hlave a potom použiť mikrometer s vnútorným priemerom na meranie vzdialenosti medzi zariadením a oceľovým drôtom, meraním polohy A, B dva body, podľa vzdialenosti medzi dvoma bodmi, Môže vypočítať rozdiel medzi zvislou.

http://www.pxslitter.com/


Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie