Domov > výstava > Obsah
Kategória produktu

Aplikácia spojky magnetických častíc v rezacom stroji

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: May 24, 2017

Slitter je široký papier alebo tenký film do širokej škály úzkych materiálov z mechanických zariadení, ktoré sa často používajú v papierenských strojoch a tlačiarenských a baliacich strojoch.
Pôvodná rýchlosť spojky rýchlej spojky nie je vysoká, pretože pri prevádzke vysokorýchlostného trenia spôsobeného magnetickým práškom, čo vedie k vysokej teplote, skráti jeho životnosť, vážne uviazne, takže je prevádzka stroja zablokovaná, Vážne dôsledky. Závažný vplyv na produktivitu.
Tradičná schéma riadenia rezacieho zariadenia je použitie veľkého motora na pohon hriadeľa zasúvateľného valca a magnetická prášková spojka je pridaná na cievku na riadenie odporu vytvoreného nastavením prúdu spojky magnetických častíc na riadenie napätia Povrchu materiálu. Magnetická prášková spojka a magnetická prášková brzda sú špeciálne automatizačné komponenty, naplnia sa pracovnou medzerou prenosového momentu magnetického prášku, zmena magnetického prúdu môže zmeniť magnetický stav a potom nastaviť prevodový krútiaci moment. Môže byť použitý pre plynulú reguláciu rýchlosti od nuly až po synchrónnu rýchlosť a je vhodný pre systém na nastavenie rýchlosti s vysokou prierezovou a malou silou. Používa sa aj na nastavenie krútiaceho momentu nastavením prúdu, aby sa zabezpečilo konštantné odvíjanie alebo prevíjanie systému riadenia napätia počas navíjania.

Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie