Domov > výrobok > Briketovací stroj
Kategória produktu

Práškové železo piliny Briketa tlačové stroje s vysoko účinné najnovšie technológie

Briketovací stroj briketovací stroj sa používa hlavne pre liatina, oceľ, meď, hliník, high-kvalitné minerálne prášok a iné kovové suroviny priamo cez vysokotlakové priamo do 3 ~ 6 kg valcovité alebo iný tvar torty, aby uľahčiť skladovanie a...

Zaslať požiadavku

Podrobnosti o produkte

Briketovací stroj

Briketovací stroj sa používa hlavne pre liatina, oceľ, meď, hliník, high-kvalitné minerálne prášok a iné kovové suroviny priamo cez vysokotlakové priamo do 3 ~ 6 kg valcovité alebo iný tvar torty, s cieľom uľahčiť skladovanie a prepravu znížiť obnova a recyklácia proces prepravy, tavenie straty.


Sériové vybavenie sa skladá hlavne z nasledovných komponentov:

Hlavného motora sa skladá z rámu, hlavné hydraulický valec, tlačné hydraulický valec, spodná doska hydraulický valec, zodpovedajúce die rámu aj umrieť a lisovanie hlavu.

Údery umrieť a stlačte bloku sú vybavené oteruvzdorný vysokopevnej ocele, ktoré sa môžu rýchlo nahradiť. Predná časť punč model LINDUR - je vybavený oteruvzdorný punč a lisovanie prsteň, ktorý sa dá ľahko rozobrať a nainštalovať, tým predlžuje životnosť oceľového krúžku. Príslušné časti sú špeciálne kalené alebo kované v požadované časti.

Hydraulické stanice: skladá sa z motorové, hydraulické čerpadlo, čerpadlo ochrana zariadení profesionálne ovládací ventil blok a potrubia systém slúžiaci na pripojenie press blok stroj. Primeraný dizajn, stabilnú kvalitu. Vybavené chladiaceho systému aby nedochádzalo nepretržite pracujúce kvôli prehriatiu teplota oleja.

Console: sa skladá z elektrického systému a PLC riadiaci systém.
Použiteľnosť:

Bez pridávania akýchkoľvek prísad, množstvo častíc, práškov z liatiny, hliníka, meď, horčík, Titan a molybdénu môže byť stlačené do high-density blokov, ktoré možno priamo obsadenie a roztopiť, čím výrazne znižuje náklady a náklady.


Wuxi Puxin stroje Factory

Kontakt: Peijun Guo

Mob: +86-13951579100

Tel: +86-510-83208381

Fax: +86-510-83209882

Pridať: 76# Qianluo zaťaženie, Huishan District, Wuxi, Nemecko

E-mail: wxpx0510@163.com

Webové stránky: http://www.pxslitter.com

Vitajte Predám naše Práškové železo, piliny Briketa tlačové stroje s vysoko účinné najnovšie technológie. Ako jeden z popredných Čína výrobcovia a dodávatelia v tejto oblasti, ponúkame tiež prispôsobené služby s nízkou cenou. Prosím, buďte slobodní, aby si naše kvalitné produkty vyrobené v Číne. Citácie, Vitajte na kontaktujte nášho závodu.
Súvisiace produkty

Send your message to us

Produkty
Sériová séria
Vyrovnávacie série
Ploché oceľové série
Navíjač cievky
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pridať: 76 # Qianluo zaťaženie, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Vyšetrovanie